-56%
,

Air lazy bag | Воздушен душек –2.5 метри


Air lazy bag | Воздушен душек –2.5 метри за 1 min без пумпа
Овој фантастичен реквизит е воздушен кревет, пренослива софа и душек за на вода во само еден производ!
Одличен производ за ова лето

· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

890.00 ден 2,000.00 ден

Air lazy bag | Воздушен душек –2.5 метри за 1 min без пумпа❗

Овој фантастичен реквизит е воздушен кревет, пренослива софа и душек за на вода во само еден производ!

Одличен производ за ова лето❗

Уживајте секаде со популарната “Lazy Bag” наменета за надворешни и внатрешни услови, совршена за на плажа или кампување. 

“Lazy Bag” е многу лесна и тоа ја прави многу погодна за пренесување. Воздушниот кревет е направен од засилен најлонски материјал. На краевите од вреќата има силни пластични држачи кои го задржуваат воздухот внатре од кога ќе се наполни.

Кога не е полна со воздух се собира и е малечка и лесна за пренесување, а кога ќе ја наполните удобна е за секоја пригода.

За да ја наполните вреќата со воздух едноставно фатете го отворениот дел и замавнете во воздухот, од кога ќе увидите дека “Lazy Bag” е полна со воздух, само завиткајте ја на крајот и потфатете ја со пластичните додатоци. 

Kарактеристики :

✔ Изработени се од материјал кој не се лизга,и кој не пропушта воздух ниту вода

✔ Овозможува полнење за 10 секунди и тоа без пумпа

✔ Повеќе наменски производ (Воздушен душек,пренослива софа и душек на вода во едно)

✔ Удобни и практични

✔ Лесни за носење

✔ Достапна во повеќе бои

✔ Лесен за чистење со вода и сапун

✔ Издржливост до 200 kg

 ✔ Димензии: 190×55 cm
======================================= 

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “Air lazy bag | Воздушен душек –2.5 метри”

Овој продукт се уште нема оценка