-67%
,

Безжични слушалки – Earbuds

Достапност:

12 на залиха


· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

650.00 ден 1,990.00 ден

12 на залиха

Безжични слушалки – Earbuds

 • Ергономски дизајн обликуван за удобно носење, дури и при подолг период
 • Долготрајна батерија – непрекинато слушање до 4 часа со едно полнење, со до 100 часа време на мирување.
 • Безжични повици – вградениот микрофон овозможува лесно и безбедно зборување на вашиот мобилен телефон
 • Комплетот содржи 2 бежични слушалки + кутија за полнење
 • Bluetooth опсег до 15 метри
 • Компатабилни со иос и андроид

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите и кликнете на копчето *ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА*.

 Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име,презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете “НАРАЧАЈ” во десниот долен гол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 070 599503!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Безжични слушалки – Earbuds

 • Ергономски дизајн обликуван за удобно носење, дури и при подолг период
 • Долготрајна батерија – непрекинато слушање до 4 часа со едно полнење, со до 100 часа време на мирување.
 • Безжични повици – вградениот микрофон овозможува лесно и безбедно зборување на вашиот мобилен телефон
 • Комплетот содржи 2 бежични слушалки + кутија за полнење
 • Bluetooth опсег до 15 метри
 • Компатабилни со иос и андроид

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “Безжични слушалки – Earbuds”

Овој продукт се уште нема оценка