-57%
,

CHARGE 2 Plus – Bluetooth бежичен звучник

Достапност:

8 на залиха


ИСКОРИСТЕТЕ ГО НАМАЛЕНИЕТО ОД -57%!

· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

1,080.00 ден 2,500.00 ден

Избриши

CHARGE 2 Plus – Bluetooth бежичен звучник

-Слушнете го басот, почувствувајте го басот, видете го басот.

-Двојните надворешни пасивни радијатори покажуваат колку моќни се звучниците
Отпорен на вода значи да не се грижите повеќе за дожд или дамки, можете дури и да го исчистите со вода од чешма.

-Земете кристално чисти повици од вашиот звучник со допир на копче благодарение на бучавата и ехо-отстранувачкиот звучник.

-Вградената Li-ion батерија за полнење поддржува до 12 часа играње и полнење уреди преку USB порта
Безжично поврзувајте до 3 паметни телефони или таблети со звучникот и ставете ги сирените, моќен стерео звук.

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите и кликнете на копчето *ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА*.

 Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име,презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете “НАРАЧАЈ” во десниот долен гол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 070 599503!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

КОД: N/A Категории: ,
Боја

црвена, црна, сина, зелена

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “CHARGE 2 Plus – Bluetooth бежичен звучник”

Овој продукт се уште нема оценка