-65%
,

Четка за отстранување влакна од миленици


✔ Лесен за користење
✔ Отстранува крзно двострано
✔ Лесно се празни
✔ Совршена за брзо одстранување на влакна

· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

490.00 ден 1,400.00 ден

Вашето домашно милениче остава влакна каде и да оди?

И тоа е невозможно да се исчисти кога станува на вашата облека.

Се обидувате со ролери да го исчистите вашето место, но за да го добиете сето тоа ви треба лист по лист? Повеќе НЕ!

Запознајте се со Рeusable pet fur remover, екстра голема четка , која со леснотија го отстранува крзното и влакното и веднаш се чисти во база за самочистење.

Карактеристики на производот:

✔ Лесен за користење
✔ Отстранува крзно двострано
✔ Лесно се празни
✔ Совршена за брзо одстранување на влакна

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “Четка за отстранување влакна од миленици”

Овој продукт се уште нема оценка