-66%
,

E-Table масичка за лаптоп


Зголемете ја својата удобност при користење на вашиот лаптоп! Изработена од висококвалитетна пластика, со вграден вентилатор за ладење и простор на кој можете да ги поставите другите предмети за целосна удобност при вашата работа.

· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

670.00 ден 1,990.00 ден

Зголемете ја својата удобност при користење на вашиот лаптоп! Изработена од висококвалитетна пластика, со вграден вентилатор за ладење и простор на кој можете да ги поставите другите предмети за целосна удобност при вашата работа.

Карактеристики на производот:

 • Погодна за сите видови преносни компјутери
 • Направена од високо квалитетна пластика
 • USB кабел
 • Прилагодување на височината и ногарките
 • Држач за чаши
 • Подлога за глувчето
 • Двоен вентилаторот за ладење – поврзан преку USB
 • Погоден за сите места каде што се користи лаптоп,за читање,цртате, пишувате или јадете
 • Ултра тенок (само 3,6 cm), лесен, екстра издржлив
 • Издржува тежина до 25 кг
 • 315 x 560 x 36.1mm
 • Тежина: 1,59kg

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “E-Table масичка за лаптоп”

Овој продукт се уште нема оценка