-76%
,

Ласерски прожектор за забава и декорирање

Достапност:

12 на залиха


НОВОГОДИШНО ЕКСТРА НАМАЛЕНИЕ!!!

· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

880.00 ден 3,600.00 ден

12 на залиха

Неверојатен нов ласерски прожектор кој ќе го декорира вашиот дом со илјадници шарени, зелени и црвени ласери.

Холографски ласерски прожектор кој ги осветлува ѕвездите и точките на површината на куќата (фасада или ѕид), дрва, градина, во затворено или каде и да посакате 🙂  Ласерскиот проектор ги менува боите и шаблоните, е водоотпорен и работи секогаш кога можете да го користите за сите прилики во текот на целата година. Совршено осветлување за секоја пригода! Заборавете ги старите начини на украсување и осветлување на вашиот дом. Тоа е време за модерно, без преседан ласерско осветлување кое ќе ги задоволи вашите пријатели, гости и дури и минувачите!

  • водоотпорен
  • може да се користи на сите временски услови и под 0°C.

Ласерскиот прожектор ви овозможува да создадете совршена Божиќна и Новогодишна атмосфера на најсовремен начин и да ја декорирате вашата куќа, градина или роденден и годишнина.

Како да го користам?

Многу лесно! Кога сакате да користите ласер како надворешно осветлување на Божиќ или за луда забава на отворено, поставете го ласерот на истата решетка и прицврстете го во градина или тегла со цвеќиња. Насочете го светлото врз објектот што сакате да го осветлите и поврзете го приклучокот со штекерот. Без стравопочит, ласерот може да биде на отворено на дожд и снег, бидејќи е водоотпорен! Во пакетот добивате остра бодлива решетка, адаптер за напојување и држач за ѕид.     

  • Брз и лесен уредување     
  • Радиус

Како да нарачате?

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите и кликнете на копчето *ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА*.

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име,презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.

Кликнете “НАРАЧАЈ” во десниот долен гол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 070 599503!

Наш Совет!

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “Ласерски прожектор за забава и декорирање”

Овој продукт се уште нема оценка