-43%
,

Магично растегливо црево


Револуционерното растегливо црево има модерен дизајн и е различно од сите црева кои досега сте ги користеле! Oва неверојатно црево автоматски ја зголемува својата должина за 3 пати и многу лесно се собира за негово едноставно складирање

· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

599.00 ден 1,050.00 ден

Избриши

Револуционерното растегливо црево има модерен дизајн и е различно од сите црева кои досега сте ги користеле! Oва неверојатно црево автоматски ја зголемува својата должина за 3 пати и многу лесно се собира за негово едноставно складирање.

Растегливото црево толку многу се разликува од вашето градинарско црево – тоа е лесно, компактно, се шири, има голема моќ на распрснување и не се заплеткува. -Никогаш нема да се заплетка.

Како работи: Вклучете ја водата и цревото автоматски ќе се прошири – отворете го вентилот на крајот од цревото и подготвени сте. Исклучете ја водата и ќе се собере за неколку секунди. Растегливото црево има уникатен дизајн 2 во 1, составено е од цврсто гумено внатрешно црево и долготрајно најлонско надворешно црево. Поради ова, Растегливото црево ја зголемува својата димензија за 3 пати.

  • Цврсто и долготрајно, но и многулесно
  • Има 7 опции на распрскување 3
  • Не се витка и не се заплеткува
  • Автоматски ја зголемува својата должина за 3 пати кога е пуштена водата
  • Автоматски се собира за само неколку секунди кога ќе ја исклучите водата
КОД: N/A Категории: ,
Должина

15m, 22.5m, 30m, 45m

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “Магично растегливо црево”

Овој продукт се уште нема оценка