-60%
, ,

ШИАТСУ МАСАЖЕР


БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМА!

ИСКОРИСТЕТЕ ГО ПОПУСТОТ!

1,990.00 ден 5,000.00 ден

Брзо и ефикасно ослободување од болка, стрес и замор!

Со редовно користење на масажерот, ќе се ослбодите од мускулната напнатост, ќе ја подобрите циркулацијата и сонот и што е најбитно, ќе се ослободите од секојдневниот стрес
и замор.

 ШИАТСУ – МАСАЖНА ТЕХНИКА ЗА ПОСЕБНО ЧУВСТВО НА МАСАЖАТА!

Шиатсу масажата се одвива низ кружни движења на ролерите налик притисок со прсти со што се отстранува целата напнатост, вкочанетост и притисок во мускулите. Масажата ја поттикнува циркулацијата на крвта и лимфата, со што масираното подрачје се затоплува и се смалува мускулниот тонус (напнатост во мирување).

Специјален третман во пределот на вратот и рамењата!

Специјално дизајниран за олабавување на вкочанети и болни мускули предизвикани од секојдневен замор и неправилна положба. Овој масажер совршно се вклопува на Вашите раменици за интензивна и ефикасна масажа.

Нуди масажа со ротациони масажни топки за длабинска и релаксирачка масажа во комбинација со топлинска терапија која ја прави масажата уште поефикасна, со цел да ве ослободи од непријатната болка и да ги опушти мускулите.

КАКО СЕ КОРИСТИ

За користење во стан или канцеларија:

  1. Приклучете го адаптерот AC во (приклучок) од  220 волти ако го користите во домашни услови.
  2. На масажерот има 3 копчиња. Вклучувањето е на средното копче, а останатите две копчиња се предвидени за менување на насоката на ротација на топките и за  вклучување и исклучување на инфрацрвеното светло.

 

Како да нарачате?

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите и кликнете на копчето *ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА*.

Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име,презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот.

Кликнете “НАРАЧАЈ” во десниот долен гол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 070 599503!

Наш Совет!

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката.

Ви Благодариме!

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “ШИАТСУ МАСАЖЕР”

Овој продукт се уште нема оценка