-51%
,

Мултифункционален Bluetooth приклучок за автомобил


Мултифункционалниот Bluetooth приклучок за автомобил е повеќенаменски уред кој има функција како FM преносник, полнач, hands free користење на телефон и слушање музика.

· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

780.00 ден 1,600.00 ден

Мултифункционалниот Bluetooth приклучок за автомобил е повеќенаменски уред кој има функција како FM преносник, полнач, hands free користење на телефон и слушање музика. Со помош на уникатниот Bluetooth модул, можете да го користите за остварување на hands free повици и музика. Вклучува приклучок за мемориска картичка и USB приклучок.

Особини:

  • FM преносник
  • Hands free повици
  • Слушање музика
  • Приклучок за мемориска картичка
  • USB приклучок
  • AUX
  • Функција на полнач
  • LCD дисплеј за фреквенцијата
  • Копчиња за контрола

 

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите и кликнете на копчето *ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА*.

 Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име,презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете “НАРАЧАЈ” во десниот долен гол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 070 599503!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “Мултифункционален Bluetooth приклучок за автомобил”

Овој продукт се уште нема оценка