-77%
,

Паметен часовник | Bluetooth Smartwatch-Luxury


ИСКОРИСТЕТЕ ГО НАМАЛЕНИЕТО!

· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

890.00 ден 3,900.00 ден

Избриши

Паметен часовник | Bluetooth Smartwatch-Luxury со сим карта!

Овој стилски иновативен  паметен часовник денес е на врвот на популарноста. И тоа не само што изгледа луксузно и убаво туку и се вклопува во било кој стил на облека. Можностите што ги нуди овој паметен часовник привлекува огромен број на клиенти подготвени да го купат ова чудо на технологијата.

 

Компатибилен со оперативните системи на Android и iOS. Можете да го поврзете вашиот паметен телефон со Samsung, Sony, Apple iPhone, HTC, LG, Huawei, …)

Паметениот часовник ги има следниве функции:

 • Барометар, алтиметар
 • Сим карта
 • Слот за мемориска карта
 • Камера
 • Чекор бројач
 • Штоперица
 • Аларм
 • Анти-изгубена функција
 • Календар
 • Калкулатор
 • Зборување без раце
 • Правење повици преку часовникот
 • Историја на повици
 • Аудио плеер
 • Пушти музика
 • Синхронизација на именикот
 • Калкулатор
 • Facebook
 • Watsapp
 • Bluetooth конекција

И уште многу апликации и можности!

Пакетот содржи:

 1. Паметен часовник | Bluetooth Smartwatch
 2. USB кабел за полнење на часовникот
 3. Инструкции за употреба
 4. Оригинално пакување

Поврзете го вашиот паметен телефон преку Bluetooth-интерфејсот со паметен часовник и продолжете со времето.

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите и кликнете на копчето *ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА*.

 Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име,презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете “НАРАЧАЈ” во десниот долен гол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 070 599503!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

КОД: N/A Категории: ,
Боја

Црна, Црна со сиво, Сина, Бела, Зелена, Црвена, Розева, Виолетова

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “Паметен часовник | Bluetooth Smartwatch-Luxury”

Овој продукт се уште нема оценка