-65%
,

Паметен часовник | Bluetooth Smartwatch


ИСКОРИСТЕТЕ ГО НАМАЛЕНИЕТО 

· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

870.00 ден 2,490.00 ден

Паметен часовник | Bluetooth Smartwatch

Паметен часовник | Bluetooth Smartwatch е уред кој ги синхронизира телефонскиот именик, SMS-пораките, дневниците за повици и повиците (вграден звучник и микрофон) преку Bluetooth конекција. Можете да управувате со часовникот со 1.5 “AMOLED екран на допир.

Паметниот часовник  е лесен за употреба и пријатен за носење. Екстремно убав модерен дизајн. Многу е лесно да се носат и има многу пријатен ремен за прицврстување на часовникот на раката.

Компатибилен со оперативните системи на Android и iOS. Можете да го поврзете вашиот паметен телефон со Samsung, Sony, Apple iPhone, HTC, LG, Huawei, …)

Во прилог на сите горе наведени спецификации, паметениот часовник има некои дополнителни функции:

 • Барометар, алтимета
 • Чекор бројач
 • Штоперица
 • Аларм
 • Анти-изгубена функција
 • Календар
 • Калкулатор
 • Зборување без раце
 • Правење повици преку часовникот
 • Историја на повици
 • Пушти музика
 • Синхронизација на именикот
 • Калкулатор

Пакетот содржи:

 1. Паметен часовник | Bluetooth Smartwatch
 2. USB кабел за полнење на часовникот
 3. Инструкции за употреба
 4. Оригинално пакување

Поврзете го вашиот паметен телефон преку Bluetooth-интерфејсот со паметен часовник и продолжете со времето.

Како да нарачате? ⤵ 

Прво, внесете ја количината што сакате да ја купите и кликнете на копчето *ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА*.

 Во следниот чекор, пополнете ја апликацијата со име,презиме ,тел.број и адресата за испорака, и потоа одберете го градот. 

Кликнете “НАРАЧАЈ” во десниот долен гол за да ја финализирате нарачката и ќе добите е-mail од нас за потврда на вашата нарачка.

Или може да не контактирате на нашиот телефонски број за нарачки 070 599503!   

Наш Совет! 

За да ги добиете сите производи со вкупна испорака, ве молиме додадете ги во една заедничка кошница.

ВНИМАНИЕ !!! Пред испраќање на сите нарачки, нашите консултанти ги потврдуваат преку телефон. Пред достава ќе ве контактира курирската служба.

Ве молиме повторно проверете дали Вашиот телефонски број е внесен правилно, за да се избегне претстојното одложување на нарачката. 

 Ви Благодариме!

Боја

црвена, црна, сина

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “Паметен часовник | Bluetooth Smartwatch”

Овој продукт се уште нема оценка