-50%
,

Riddex | Против штетници


Riddex е ефикасно и прифатливо решение за проблемот со домашните штетници. Се приклучува во штекер во вашиот дом, ги елиминира инсектите со активирање на инсталациониот систем и почнува да дејствува како поле со невидлива сила за да ги задржи сите штетници надвор.

· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

590.00 ден 1,190.00 ден

Riddex е ефикасно и прифатливо решение за проблемот со домашните штетници. Се приклучува во штекер во вашиот дом, ги елиминира инсектите со активирање на инсталациониот систем и почнува да дејствува како поле со невидлива сила за да ги задржи сите штетници надвор.
Невидливите ултразвучни бранови на уредот се шират низ домот, и го заштитуваат.
Ефективно против гуштери, комарци, глувци, лебарки,црни муви, болви, бубачки, глодари, мравки и пајаци, итн

Карактеристики:

 1.  Идеален за домови,детски градинки, канцеларии итн
 2.  Едноставно приклучете го во штекер за да го користите
 3.  Со висок притисок на ултразвучна технологија
 4.  Нова генерација на акустичен-бран на технологија
 5.  Поминува низ A / C
 6.  Вградено LED ноќно светло

Како ли работи? (Прочитајте го упатството за користење)          

  • Зелено светло- одбива штетници како глувци, комарците, лебарки и други штетници, зеленото светло трепка.
  • Црвено светло- одбива само глувци и само црвеното светло трепка.
  • Сино светло -притиснете го копчето на врвот за да го вклучите / исклучите ноќното светло.
  • Riddex Плус има вградено ноќно светло и LED индикатор светло
  • Само со 230V полнач
  • Само за домаќинство /станбена употреба
  • Не-токсичен
  • Без хемикалии
  • Без отрови
  • Патентирана технологија на одбивање                                                                                                               
  • Дизајниран да работи преку електрични инсталации
  • Ги брка глодарите и лебарките надвор од вашиот дом
  • Еден Riddex Плус единица го зафаќа целото ниво на типичен дом
  • Безбеден за деца,миленичиња, и електроника
  • Безбеден за децата и домашните миленици.

____________________________________________________________

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “Riddex | Против штетници”

Овој продукт се уште нема оценка