-61%
,

Сецко за 11 различни сецкања


Ве мрзи да припремите салата⁉
Сецко со 12 ултра остри ножеви за 11 различни сецкања !

· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

690.00 ден 1,750.00 ден

Ве мрзи да припремите салата⁉

Сецко со 12 ултра остри ножеви за 11 различни сецкања !

⭐⭐⭐⭐⭐

Припремете свежа салата за само 1 мин❗

Вашиот помoшник за во кујна кој ќе ви го скрати времето за готвење од припремање до сервирање на храната !

Вашите раце веке нема да мирисаат на разни зеленчуци, а и очите веке нема да ви солзат при сецкање кромид ‼

⭐⭐⭐⭐⭐

 Храната мора да биде исецкана на кубети, стапчиња или како и да посакате на парчиња и со тоа нема да заштедите само време него ќе имате и посредена кујна без ножеви и неред туку се скоцкано во еден

КАРАКТЕРИСТИКИ:

✔︎ Лесен за чистење и расклопување

✔︎ Свежо ви ја чува храната до 1500 мл

✔︎ Лесно и употребливо за секоја храна

✔︎ Ви заштедува време и пари

✔︎ Безбедно за деца

✔︎ Вашите прсти никогаш нема да ги допрат сечилата

✔︎ Храната ќе ви биде почиста зашто помалце ќе ви биде во раце

✔︎ 5 Различни делови за 11 начини на сецкање на храната

====================

Погледнете го видеото за да ја видите неговата функционаност!!!

комплет:

 • 1 x Отстранлив горен дел со функција за самочистење
 • 1 x основа за сечење
 • 1 х 1500 ml контејнер со мерења
 • 1 x Капак за покривање за свежо чување во садот
 • 1 x Двојно сечило за сечење ¼ ” x ¼ ” или ½ ” x ½ ” коцки
 • 1 x Двојно сечило за сечење ¾ ” x ¾ ” или ¼ ” x 1 ½ ” коцки
 • 1 x Двојно сечило (4 парчиња или 8 парчиња)
 • 1 x Печат за сечење за горниот дел
 • 1 x Делумно покривање на ножот
 • 1 х Сечило со заштитник на сечилото
 • 1 x Држач за храна со сечило
 • 1 x решетка со заштитен капак

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “Сецко за 11 различни сецкања”

Овој продукт се уште нема оценка