-46%
, ,

Вакум робот за чистење


ИСКОРИСТЕТЕ ГО НАМАЛЕНИЕТО!

· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

1,090.00 ден 2,000.00 ден

Со Clean Robot стресот при чистењето едноставно исчезнува !

Овој беспрекорен удобен вакум робот ви овозможува да ја направите вашата домашна задача побрзо и поефикасно.
Дизајниран со низок профил овозможува таа да се лизга под мебелот, а отворањето на пречки му помага при чистењето околу домашните предмети.
Едноставно ставете го роботот правосмукалка на подот и оставете го да работи сè додека не се опуштите!
За само 30 минути дневно вашиот дом ќе блесне од чистота!
Дизајниран за чистење на мазни површини – паркет, теракота, ламинат и други.
Производот ги чисти фините честички како што се прашина, коса, прст, итн.
Погоден за секојдневно чистење.

Автоматски се движи наоколу и го чисти подот
Со вграден сензор ја менува насоката кога ќе се доближи до зид или друг физички објект
Вгадена батерија, се полни со усб полнач кој е вклучен во пакетот

** Внимание: Не е наменета за дебели или влажни теписи.
Пред употреба, извадете ја заштитната картичка и заштитниот капак!

Карактеристики:
Модел – Clean robot
Батерија – 3.7V полнење
Метод на полнење – USB кабел
Дијаметар – 18см
Индикаторна лампа
Сензор за сензор за допир
Полнење – при вчитување на производот црвената индикациски стетлина ќе светне кога производот е целосно наполнет црвената индикациски светлина ќе се изгасне.

Во пакетот се вклучени:
Роботот за прашина
Кабел за полнење
Кутија за транспорт

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “Вакум робот за чистење”

Овој продукт се уште нема оценка