-42%
,

Водоотпорен Bluetooth звучник


Од сега можете да слушате музика и да разговарате на телефон и под туш!

· Нарачајте без никаков ризик
· Достава низ цела Македонија
· Плаќање при достава

490.00 ден 850.00 ден

Од сега можете да слушате музика и да разговарате на телефон и под туш!

Со поврзување на водоотпорниот Bluetooth звучник со Вашиот мобилен телефон, можете да слушате музика додека се туширате, да одговарате на дојдовни повици, па дури и да ѕвоните со само двојно притиснување на копчето за јавување!
Едноставниот дизајн го прави користењето на овој звучник лесно и забавно за секој член од семејството.

Карактеристики:

-Вграден микрофон, блутут, hands-free опција, и контрола на гласност
-Конекција: бежична
-Поддржува: Micro USB
-Материјал: Метал и Гума
-Моќност: 6W
-Се полни на: DC 5V
-Време на полнење: 3 hours
-Време на користење: 6 hours
-Капацитет на батерија: 400mAh

Според 0 оценки

0.0 во просек
0
0
0
0
0

Бидете први и оценете “Водоотпорен Bluetooth звучник”

Овој продукт се уште нема оценка